2 hodnocení

Mořská štika Luças s papričkou Piri Piri (pálivé)

Prémiové, mořské štiky v olivovém oleji, s pálivou papričkou Piri Piri. Portugalská tradice již od roku 1896.

S vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin, vápníku a minerálů. Neobsahují žádné konzervanty, jíte jen rybu, olivový olej a sůl. Jsou opravdové a mají výraznou chuť. Často docílíte chutnějšího a výrazně rychlejšího jídla než s rybou čerstvou. 

Momentálně nedostupné
130 Kč
Kategorie: Mořské ryby
Ingredience: Olivový olej, sůl a paprička Piri Piri
Čistá hmotnost: 120g
Čistá hmotnost po odkapání: 85g
Výrobce: Luças, Pedro Luças

Kvalitní suroviny, pečlivé zpracování a zkušenosti plynoucí z dlouholeté tradice získaly portugalské rodinné konzervárně Luças oblibu napříč kontinenty. Portugalské sardinky vylovené z chladných vln Atlantiku, vybírané a zpracované výhradně ručně a za pomoci místních surovin, jsou opravdovou delikatesou. Základ dokonalé chuti tvoří proslulý portugalský olivový olej a mořská sůl. Žádné konzervanty, žádné umělé přísady.

Složení: Mořská štika (Belone Belone) 70%, olivový olej 27%, paprička Piri Piri 2% a sůl.
Uloveno v Atlantském oceánu FAO 27.
Způsob úpravy: kuchané mořské štiky bez hlavy.
Sterilovaná rybí konzerva.

 

 

Luças, rodinná tradice

V roce roce 1896 Joaquim Ferreira Pedro Luças, předek současného majitele, založil uplně první konzervárnu v přístavu Matoshinos. Tehdy se ještě konzervovalo pouze solí a nepoužívala se sterilizace. Rodinná tradice a věrnost nejvyšší kvalitě pokračuje dodnes pod vedením Pedro Luças. Ruční zpracování pouze těch nejlepších sardinek z Atlantiku a kvalitní přírodní ingredience dělají ze sardinek Luças naprosto unikátní zážitek. Najdete je pouze v gurmánských obchodech v některých zemích Evropy, ve Spojených státech a Austrálii. Krásné historické obaly jsou poctou bohaté tradici a nejvyšší kvalitě.                Zpět do obchodu